.

.

New
ААА Одделение Фацетирани Црна Agat Монистра Природен Камен Монистра DIY Лабава Монистра За Cambay Накит Одлуки Влакно 15 Инчен трговија на Големо!

ААА Одделение Фацетирани Црна Agat Монистра Природен Камен Монистра DIY Лабава Монистра За Cambay Накит Одлуки Влакно 15 Инчен

DEN 253.00
DEN 328.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G16700
Објектот Тежина:
25g-65g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
се направени од:
црна ахат
Обликот:
Круг фацетирани
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm
Свеж

Избор на клиенти