.

.

New
Lapis Lazuli 12-16mm Монета форма Лабава Монистра 15inch/38cm ,За изработка на Накит, може да се меша трговија на големо!

Lapis Lazuli 12-16mm Монета форма Лабава Монистра 15inch/38cm ,За изработка на Накит, може да се меша трговија на големо!

DEN 240.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.


Опис : Lapis Lazuli 12-16mm Монета форма Лабава Монистра 15inch/38cm
За Накит одлуки, може да се меша трговија на големо! Материјал/Боја : Lapis Lazuli / види фото Големина/Облик : 12-16mm / Монета Износ : 15inch/ 38cm Кодот на Производот : Lapis Lazuli 12x12mm 33pcs , 14x14mm 28pcs ,16x16mm 25pcs

Детали

Објектот Дијаметар:
12mm, 14mm, 16mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Објектот Тежина:
100g
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
12-16mm
Свеж

Избор на клиенти