.

.

New
4 Бои Мода Мини Тротоарот Монистра Шарени CZ Око Монистра Накит Врвот Бакар Монистра Неутрален Diy Хривнија Додатоци BDYA003

4 Бои Мода Мини Тротоарот Монистра Шарени CZ Око Монистра Накит Врвот Бакар Монистра Неутрален Diy Хривнија Додатоци BDYA003

DEN 156.00
DEN 216.00

Стока
Достапно.


Објектот
4 Бои Мода Мини Тротоарот Монистра Шарени CZ Око Монистра Накит Врвот Бакар Монистра Неутрален Diy Хривнија Додатоци BDYA003
Повратни Информации : Ве Молиме Оставете Ни 5-Ѕвезда На Повратни Информации! Ако Се Размислува За Да Ни Даде 4 Ѕвезда Или Подолу, Ние Ве Поттикнувам Да Ги Пишете Ни Email Прво Во Однос На Проблемите. Ние Секогаш Сме Тука Да Ги Реши Сите Прашања Кои Се Случуваат Во Текот На Трансакцијата. Позитивна Повратна Информација Е Автоматски Лево Откако Ќе Ни Остави Позитивен Оние Услуги На Клиентите : Ние Нудиме 100 % Задоволства За Купувањето. Парите Назад Беше Гарантира На Сите Наши Објекти, Во Случај Дека Не Сте Задоволни Со Тоа, Само Напишете Ни Порака Или E-Mail За Нас!100% Задоволството На Клиентите & Најбрзиот Превозот И Одличен Квалитет Се Нашето Ветување!

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
2g
Бренд Име:
Amader
Број На Модел На:
BDYA003
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Око
Користи:
Хривнија DIY додатоци
боја:
Злато / Сребрена/Црна/Розово Злато
Материјал:
Бакар
Брод:
rder
Ship2:
Цел>$5 За Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Ship3:
Цел>$150 Слободни DHL
Пол:
Жените,Човек
Должина:
3cm/1.2in 1.2cm/0.47in
Шема:
Око
Свеж

Избор на клиенти