.

.

New
година Мода висок квалитет на природен индија оникс abacus шарм монистра за накит одлуки нараквици 3x6mm трговија на големо 125pcs/многу слободни

година Мода висок квалитет на природен индија оникс abacus шарм монистра за накит одлуки нараквици 3x6mm трговија на големо

DEN 380.00
DEN 422.40

Стока
Достапно.


монистра, Големина : 3мм*6mm
Боја : Како на сликата
Материјал : Индија, оникс
дупка големина : 1mm
Монистра Количина : 125 PCS
Пакет : OPP вреќа
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
70g
Бренд Име:
fanren
Број На Модел На:
round07
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
3mm*6mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Свеж

Избор на клиенти