.

.

New
GW Фунта Сребрен Накит Сирена Шарм Приврзоци Хривнија За Љубителите на Денот на Вљубените Монистра & Накит Одлуки X410

GW Фунта Сребрен Накит Сирена Шарм Приврзоци Хривнија За Љубителите на Денот на Вљубените Монистра & Накит Одлуки X410

DEN 782.00
DEN 1042.56

Стока
Достапно.


A3 : Оваа ставка е М arked со S925. Мали парчиња, треба да се чуваат подалеку од деца.Вкупно M руда од US$360 Бесплатен Превозот со ЕМС/UPS/DHL,и ЕМС,DHL,UPS-от изразат испорака обично се 5-7 работни дена зависи од дестинацијата земји. Ве молиме не го носат кога перење, туширање, капење, спиење, и потење.
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА
1. Надминува 15 дена или одбие да обезбеди фотографии, ние не ќе ја преземе одговорноста.
A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена според
крајната цел количество. Можеме да го прифатиме E SCROW или C redit картичка.Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок на плаќање при увоз. Тоа може да се гребење или лабава камен при триење со други накит. Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.Разговор со НАС!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
1.30
Забелешка
S925
Големина(мм) 12. Погрешно предмети, исчезнати предмети, ве молиме Стр rovide јасни слики контактирајте со нас во рок од 3 дена ,ние ќе го замени или да организира наплата за вас.
ПО УСЛУГА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1. Ако не сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние сакаме висока оценка купување искуство, било прашање, контактирајте со продавачот пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации или за да ги отворите некој спор.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
4.3g
Број На Модел На:
X410
Бренд Име:
GW
Метали Тип:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Метал Печат:
s925
Тип На Објект:
Фунта Сребрен Накит Сирена Шарм Приврзоци Хривнија
Објектот Камен:
CZ
Употреба:
Diy Хривнија Накит Синџир Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
испорака:
Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Потекло:
Фабриката за Директна Продажба и Is_Customized
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден,Забава, Свадба Годишнината ,ноќта на Вештерките
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат
Категории:
Монистра & Изработка На Накит
Свеж

Избор на клиенти