.

.

New
Бесплатен Превозот Природни Монистра Круг Мат Шампањ Боја Матирано Drusy Agata Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија 6 8 10 12 MM

Бесплатен Превозот Природни Монистра Круг Мат Шампањ Боја Матирано Drusy Agata Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија 6 8 10 12

DEN 192.00
DEN 252.96

Стока
Достапно.

природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6. го платат вашите износ нуди да се здобијат со целосни на приемот на член во неговата оригинална состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по што двете купувачот и продавачот од трансакцијата од страна на aliexpress. кога ќе добиете известување за плаќање за цел, ние ќе ја организира shippment.сад може да испрати пакет 2. ако имате итна потреба на стоката, ве молиме изберете dhl / федекс / ups / тнт / ems, обично трае од три до седум дена, ems треба да се земе 5 - 15 дена. повеќе количество нареди, највисокиот попуст ќе добиете. за исплата на нашата посветеност е претпочитаниот метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања со виза кредитна картичка, t / t, western union, money gram и др. одговори драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации. ако вашата нарачка износот на помалку од $7, стоките ќе бидат испратени од страна на обичните alberino кина мал пакет послободно. стоките ќе бидат испорачани по пошта, се препорачува воздух alberino кина слободно ако износот на повеќе од $7.
Бесплатен Превозот Природни Монистра Круг Мат Шампањ Боја Матирано Drusy Agata Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија 6 8 10 12 MM Dimensioni (Diametro ди ogni перла) : 4 MM 6 MM 8 MM 10 MM 12 MMFor la Vostra Scelta Lunghezza : 15 pollici/влакно Numero : 4 MM : approssimativamente 95 монистра/влакно 6 ММ : approssimativamente 60 монистра/влакно 8 MM : approssimativamente 45 монистра/влакно 10 ММ : approssimativamente 35 монистра/влакно 12 MM : approssimativamente 30 монистра/влакно 1.

Детали

Објектот Дијаметар:
6mm 60pcs beads, 8mm 45pcs beads, 10mm 35pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SYSRXLR
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
природен камен монистра
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
10-80g
Надворешниот Дијаметар :
6 8 10 12 mm
должина на влакно:
за 36-40 cm
дупка:
околу 1mm
Употреба:
за изработка на накит
Повод:
diy хривнија ѓердан
Свеж

Избор на клиенти