.

.

New
2017 Нови Мешани Прекрасна Пеперутка Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 25x17mm 50pcs MT1436X

2017 Нови Мешани Прекрасна Пеперутка Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 25x17mm 50pcs MT1436X

DEN 118.00
DEN 124.32

Стока
Достапно.

5 mm
конверзија : 1 инч = 25. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.4 mm или 1mm = 0.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте со нас!.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
MT1436 X
Имајте на ум.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Превозот
3).
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beeroom
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
0.5g
Број На Модел На:
MT1436X
Објектот Форма:
Пеперутка
боја:
мешани
Одговара:
Накит рачно изработени,ѓердан&хривнија
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
квалитет:
Врвот
Објектот Форма:
Пеперутка-брилијантен-форма
Обликот:
Пеперутка
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
25x17mm
Свеж

Избор на клиенти