.

.

New
2018 мода врвен квалитет природни црвени тигар камен 10мм круг КАБИНАТА CABOCHON монистра за DIY накит Прибор трговија на големо 50pcs/многу

2018 мода врвен квалитет природни црвени тигар камен 10мм круг КАБИНАТА CABOCHON монистра за DIY накит Прибор трговија на големо

DEN 719.52

Стока
Достапно.


2018 мода врвен квалитет природни црвени тигар камен 10мм круг КАБИНАТА CABOCHON монистра за DIY накит Прибор трговија на големо 50pcs/многу
Количина : 50 компјутери/многу
Материјали : Скапоцен Камен
Бои : црвена тигар око
Мушка големина : 10mmx10mm
Облик : тркалезна (без дупка)
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B013
Бренд Име:
ywcxcn
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.05
Објектот Форма:
Овална Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10mm
Свеж

Избор на клиенти