.

.

New
Бели Дрвени Монистра 20pcs Clound Форма Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY Штракаат Pacifier Клип Ѓердан

Бели Дрвени Монистра 20pcs Clound Форма Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY Штракаат Pacifier Клип Ѓердан

DEN 109.00
DEN 153.60

Стока
Достапно.


Опис на производот
Бели Дрвени Монистра 20pcs Clound Форма Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY Штракаат Pacifier Клип Ѓердан
Боја : како на Сликата
Материјал : дрво
Големина : 20x30mm
Количина : 20pcs
Употреба : накит производство, штракаат, бебе ѓердани, играчки DIY
Препорачувам
Ве молиме имајте во предвид : 1. стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно. 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
B01773
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Laudsong
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Форма:
clound
Големина:
20x30mm
боја:
како piture
Карактеристики:
дрвени монистра
Свеж

Избор на клиенти