.

.

New
Вистински Природните Слатководни бисер 5-6MM Светла бела розова боја се виолетови бисер Лабава Монистра еден насоки 35cm 15 DIY подарок

Вистински Природните Слатководни бисер 5-6MM Светла бела розова боја се виолетови бисер Лабава Монистра еден насоки 35cm 15 DIY

DEN 1008.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

com од 2 до 5 дена www.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Објектот Тежина:
TOP
Бисер Квалитет:
АА+
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бисер Форма:
Совршено Круг
Број На Модел На:
PB-092
Свеж

Избор на клиенти