.

.

New
50PCS 3x3~10x10mm Трилиони Форма Лабава Камен Црвен камен синтетички корунд камен за накит 5# боја Машина Намали

50PCS 3x3~10x10mm Трилиони Форма Лабава Камен Црвен камен синтетички корунд камен за накит 5 боја Машина Намали

DEN 812.00
DEN 902.40

Стока
Достапно.


Детали

Објектот Дијаметар:
4x4mm 50pcs, 5x5mm 50pcs, 6x6mm 50pcs, 7x7mm 50pcs, 8x8mm 30pcs, 9x9mm 30pcs, 10x10mm 30pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Број На Модел На:
TS5#
Објектот Тежина:
50g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
RUIXUNGEM
Објектот Форма:
Трилиони
Материјал:
синтетички корунд
министерството за здравство е скала:
9.0
Во Продавница Големина:
3x3~10x10mm
MOQ:
1pc
Важат за:
накит,види,прстен,нараквици
ОЕМ:
За Сите Облик е ок
Свеж

Избор на клиенти