.

.

New
BELAWANG 925 Sterling Silver Љубов Срцето Шарм ги Собере Оригиналните DIY Ѓердан Хривнија за Жени Автентични Сребрен Накит

BELAWANG 925 Sterling Silver Љубов Срцето Шарм ги Собере Оригиналните DIY Ѓердан Хривнија за Жени Автентични Сребрен Накит

DEN 530.00
DEN 725.76

Стока
Достапно.


Опис на производот ID : 6997
Име : BELAWANG 925 Sterling Silver Шарм Монистра за Жените DIY Накит Материјал : 925 Sterling Silver & Кристал Боја : Златна Боја Тежина : Околу 2,5 g Повод : Годишнина/Партија/Подарок/Датира/Дневно/Свадба Подарок за : Жени, Деца, Девојки, Bestfriend, Си Испорака : Бесплатна испорака& Drop превозот Пакет : Секој на OPP вреќа
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BELAWANG
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
About 2.5g
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
PY1490
Материјал:
925 Sterling Silver & Кристално
Подарок за:
Жените, девојка, мајка, си
Стил:
Преубава, симпатична, мода, луксузни, романтичен
Повод:
Годишнината/Партија/Подарок/Датира/Дневно/Свадбата
испорака:
бесплатен превозот & drop превозот
Пакет:
Секој на OPP Вреќа
шарм сребро 925 оригиналниот:
925 сребрен шарм
сребро 925 накит:
кристал шарм pendant
фунта сребро 925 шарм:
европската шарм монистра
шарм хривнија diy:
монистра за изработка на накит
Свеж

Избор на клиенти