.

.

New
тркалезна форма се зголеми црвено турмалин беспрекорна roseo камен монистра за накит одлуки diy аспект лабави камења

тркалезна форма се зголеми црвено турмалин беспрекорна roseo камен монистра за накит одлуки diy аспект лабави камења

DEN 576.00

Стока
Достапно.


Детали

Објектот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
JIUYEE
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Свеж

Избор на клиенти