.

.

New
Мулти бои ги Собереш 100pcs/многу Кристално Стакло Teardrop Монистра За Накит Одлуки Briolette Кристал Лабава DIY Монистра бесплатен превозот

Мулти бои ги Собереш 100pcs/многу Кристално Стакло Teardrop Монистра За Накит Одлуки Briolette Кристал Лабава DIY Монистра бесплатен

DEN 281.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн.

Детали

Објектот Дијаметар:
6x12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Тежина:
52gram/100pcs
Број На Модел На:
6x12mm WaterDrop Кристал Монистра
Објектот Форма:
teardrop
Тип На Објект:
Кристал Фацетирани Teardrop Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина:
6x12mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 1mm
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Earring Ѓердан Нараквици Коса Обрачот DIY Одлуки
боја:
Многу бои да се избере
Материјал:
кристално стакло
Монистра стил:
Кристал Монистра, Стаклени Монистра Фацетирани Монистра Teardrop Монистра
Свеж

Избор на клиенти