.

.

New
2017 Нови 73-52mm дрвени Монистра рачно изработени teethers дрвени срцето цвет дрвени teethers поставите 5pcs/многу MT2010

2017 Нови 73-52mm дрвени Монистра рачно изработени teethers дрвени срцето цвет дрвени teethers поставите 5pcs/многу MT2010

DEN 246.00
DEN 259.20

Стока
Достапно.


Тие би можеле да бидат пораби или залепени.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union).
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.4 mm или 1mm = 0.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Превозот
3).
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Производ Детали
2017 Нови 73-52mm дрвени teethers Монистра рачно изработени teethers дрвени срцето цвет дрвени teethers поставите 5pcs/многу MT1434 X
0
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 40mm
Дупка големина : 2.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 30 од овој објект во листата цена
Дел Бр.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.3 mm
конверзија : 1 инч = 25. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Број На Модел На:
MT2010
Објектот Тежина:
0.6g
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Beeroom
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
multicolor,меша
Големина:
40mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Накит рачно изработени,DIY,
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Мечка-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Обликот:
Мечка
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти