.

.

New
Нова Мода 50pcs/многу Црвена Боја Waterdrop Кристално Стакло монистра 8x20mm Хривнија Накит DIY Кристал Монистра Бесплатен Превозот

Нова Мода 50pcs/многу Црвена Боја Waterdrop Кристално Стакло монистра 8x20mm Хривнија Накит DIY Кристал Монистра Бесплатен Превозот

DEN 367.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
Висок Квалитет На Кина Ново !50pcs/многу Црвена Боја Waterdrop Кристално Стакло монистра 8x20mm Накит DIY Кристал Монистра Бесплатен Превозот. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
Повратни информации :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи. )
Слика
Други Бои За Монистра
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Превозот :
1. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
Опис
Материјал : Стакло
Реден Број : 50 компјутери/н т
големина : 8x20mm(дупка големина : околу 1mm)
Боја : Црвена Боја
Внимание ова : ве Молам не слика големината на монистра,ве молиме проверете ја големината ви треба ,тогаш може да се избегне проблеми ,ви благодариме ! (Бидејќи бисери направени од рачно изработени ,па тоа не може да биде 100% совршен за секој еден за сече ,се надевам, ќе може да ја разбере оваа нормален проблем.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
Waterdrop Кристал монистра 8*20mm
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
1.2g/pcs
Објектот Форма:
Marquise Форма
Бренд Име:
MISSDEAR
Предмет Тип:
Waterdrop Crysta Монистра
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
8x20mm (дупка големина
боја:
Црвена
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes(need to contact with us first )
Објектот Дијаметар:
8x20mm
Свеж

Избор на клиенти