.

.

New
Природни порцелански бел камен полу - готови производи монистра мушка DIY рачно изработени накит додатоци

Природни порцелански бел камен полу - готови производи монистра мушка DIY рачно изработени накит додатоци

DEN 130.00
DEN 144.00

Стока
Достапно.


СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Детали

Објектот Дијаметар:
4mm About 92 bead, 6mm About 62 bead, 8mm About 48 bead, 10mm About 38 bead, 12mm About 32 bead, 14mm About 28 bead
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
10-95g
Број На Модел На:
NK-N
Бренд Име:
MAOKE
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
дијаметар од 4 мм:
About92bead тежи 10g
Пречник од 6mm:
About62bead тежи 21g
Дијаметар 8мм:
About48bead тежи 36g
дијаметар 10мм:
About38bead тежи 56g
дијаметар 12mm:
About32bead тежи 78g
Дијаметар 14mm:
About28bead тежи 95g
Обликот:
Мелез. мазна. дел.
Свеж

Избор на клиенти