.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs/Многу 14mm 16mm Lampwork Стаклени Монистра Круг Мода Монистра Виолетова боја за изработка на накит

Бесплатен превозот 10pcs/Многу 14mm 16mm Lampwork Стаклени Монистра Круг Мода Монистра Виолетова боја за изработка на накит

DEN 209.00
DEN 254.40

Стока
Достапно.


Опис :
1.Монистра големина за 14mm,16mm,дупка големина за 0.8 mm
2.Оваа цена е за 10 Pieces на мушка цена.

Детали

Објектот Дијаметар:
14mm, 16mm
Бренд Име:
Akusesari
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
JCLG16
Објектот Тежина:
0.004
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Бела
Објектот Дијаметар:
14mm,16mm
Надворешниот Дијаметар:
14mm,16mm
Свеж

Избор на клиенти