.

.

New
Висок квалитет 9x6mm 11x8mm 13x10mm овална форма Австриската кристал монистра лабава мушка стакло топката снабдување хривнија Накит SQ3A26GP

Висок квалитет 9x6mm 11x8mm 13x10mm овална форма Австриската кристал монистра лабава мушка стакло топката снабдување хривнија

DEN 187.00
DEN 234.24

Стока
Достапно.


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 6mm 8мм 10мм
* Облик : Овална Форма
* Боја : Уникатен Зелена Позлата
* Количина : 50pcs/Торба
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
SQ3A26
Објектот Тежина:
Normal
Материјал:
Стакло
Количина:
50pcs/торба
Свеж

Избор на клиенти