.

.

New
24x20mm 30pcs Прекрасна Був Дрвени Монистра Spacer Beading Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY Бебе Играчки Штракаат Pacifier Клип

24x20mm 30pcs Прекрасна Був Дрвени Монистра Spacer Beading Дрво Монистра за Накит Одлуки DIY Бебе Играчки Штракаат Pacifier Клип

DEN 130.00
DEN 152.64

Стока
Достапно.

Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. Се надеваме дека може да се разбере ова.
Опис На Производот
Убави дрвени монистра, многу погодна за детските креативни производство
Може да се користи како различни pacifier додатоци, нараквици, ѓердани, rattles, и така мал објект. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Јас ќе ви даде добро решение. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. целосна наплата, замена или замена е понуден. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Игра вашиот имагинација за да се направи !
Обоени дрвени монистра
Големина : 24x20mm
Боја : Комбинација
Облик : Був
Производи Се Препорачува
Превозот И Предавање
Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B01769
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
був
Големина:
24x20mm
боја:
multicolor
Стил:
Животните
Шема:
був
Тип:
Дрво Монистра
Употреба:
за Накит Одлуки DIY Бебе Играчки Штракаат Pacifier Клип
Свеж

Избор на клиенти