.

.

New
925 Sterling Silver Простор Мушка Шарм ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Хривнија DIY Жените Накит Одлуки Berloque 2018 новодојдените

925 Sterling Silver Простор Мушка Шарм ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Хривнија DIY Жените Накит Одлуки Berloque 2018 новодојдените

DEN 394.00
DEN 656.64

Стока
Достапно.


1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2(под $4.99 на редот),само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2. За Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Ова Превозот имаат Следење на Информации,Можеби Ќе Треба да Плаќаат За Превозот Цена.
3. За Превозот Време : Општо земено,Тоа треба 10 ~60 дена да пристигнат вашите тука за повеќето земја(Освен Бразил).
4. Ако сакате да се добие пакет што е можно поскоро,исто така Можете да изберете и други Превозот Метод(на пример, DHL, или ЕМС).Но мора го плати превозот надомест.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HANZHISHI
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Тежина:
2.69G
Број На Модел На:
PL0646
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Свеж

Избор на клиенти