.

.

New
Крофни Форма најголемиот Дел слонова коска-Жолта Монета Прстен Голема Коска Монистра DIY Монистра За ноќта на Вештерките Накит Одлуки Бесплатен Превозот

Крофни Форма најголемиот Дел слонова коска-Жолта Монета Прстен Голема Коска Монистра DIY Монистра За ноќта на Вештерките Накит

DEN 412.00
DEN 597.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Број На Модел На:
G16918
Објектот Тежина:
23-50g
Објектот Форма:
монета
meterial:
Коска
Обликот:
монета
Како да се продажба:
18pcs 12pcs
Објектот Дијаметар:
16mm 24mm
Свеж

Избор на клиенти