.

.

New
2strands/многу 3Eyes Зелена Молитва Мала Тибетската Мистична Камен Dzi Монистра Тибетански Шарм Ориз Камења, Камен Мат Turtleback Тапан Монистра

2strands/многу 3Eyes Зелена Молитва Мала Тибетската Мистична Камен Dzi Монистра Тибетански Шарм Ориз Камења, Камен Мат Turtleback

DEN 821.00
DEN 892.80

Стока
Достапно.

Враќање & Размена На Полицијата :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail до вас : во точка(а)
3. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, како што објектот има проблеми со квалитетот или оштетени во транзит и така натаму. Ве молиме оди со нас !
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Плаќање :
ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union, Paypal, VISA. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За НАС :
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра. Сите слики биле направени во дневна светлина. Сите iterms ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање., може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
2. Најголемиот дел товар ќе биде ставен во тетрапак.
Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
300g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Бренд Име:
Cingesto
Број На Модел На:
CF0223
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
15*25mm
Надворешниот Дијаметар:
15.5inch
Свеж

Избор на клиенти