.

.

New
15pcs црната лава камен овална форма најпродаван монистра додатоци за шарм накит одлуки големина 20x25mm

15pcs црната лава камен овална форма најпродаван монистра додатоци за шарм накит одлуки големина 20x25mm

DEN 479.52

Стока
Достапно.

0393 инчен 1 инч=25. Ако имате било какви прашања или
посебно барање, дали ве молиме контактирајте со нас.-001
Објектот Материјали
лава камен
Бои
Исто како фото
Објектот Околу Големина
големина : 20x25mm
Објектот Форма
Исто како фото
Мерка Конверзија
1mm=0.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Објектот Количина
15 компјутери/многу
Точка Бр. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
50g
Бренд Име:
socharming
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
005
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Овална Форма
Свеж

Избор на клиенти