.

.

New
природен камен монистра насоки, океанот, обоена, круг, кафеава, 6mm, дупка: 1mm

природен камен монистра насоки, океанот, обоена, круг, кафеава, 6mm, дупка: 1mm

DEN 718.00
DEN 996.48

Стока
Достапно.


природен камен монистра насоки, океан од јаспис, обоена, круг, браун
Големина : за 6mm во дијаметар, дупка : 1mm; 15.7", за 60pcs/влакно.
Добиете на изгледот на врвот мода и гламур со ниска цена, лесни, шарени океанот џаспер монистра. Тоа ќе се зголеми оптоварувањето е храброст, да се подобри перцепцијата и концентрација, и да се обезбеди заштита од опасностите. Искажете ја вашата поддршка со инкорпорирање на овие во шарм белегзии, ѓердани, earring компоненти и anklets.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
253 g
Број На Модел На:
G-D062-6mm-1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Браун
Употреба:
Монистра
Обоена:
Обоена
Дупка Стил:
Drilled
природата:
Природни
единица:
5Strands
Материјал:
океан од јаспис
Објектот Дијаметар:
0.236
Свеж

Избор на клиенти