.

.

New
(Min. Нарачката е $10)1Strand Убава 10мм Пурпурна Природни Amethysts Топката Лабава Мушка 15.5 инчен S02

(Min. Нарачката е $10)1Strand Убава 10мм Пурпурна Природни Amethysts Топката Лабава Мушка 15.5 инчен S02

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Прашање : Што е обработка на време?
Откако ќе се плати, ние ќе започне на процесот на нарачка и да се обиде да испрати за вас во рок од 1-3 дена. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот?
Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно.
Некои големи цел може да ве чини некои повеќе денови, се надеваме на вашето разбирање!
8.
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не DHL
Мешани наредби :
Минимална нарачка е 10 американски долари,Поддршка на еден мешан наредби(Едно парче за секој тип е на располагање)
* * * Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете локација за подигнување на превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.Во спротивно ќе изгубите пари. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и DHL не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со DHL кога ќе изберете локација за подигнување на бесплатен превозот.
Ви благодариме за разбирањето.
Ако ви се купат помалку од 5 долари, ние ќе ја додадете 2$ како превозот цена на вашата нарачка. Ако не,ние ќе ги испрати со мешавина боја. Прашање : што е вашиот Minimun цел ?
Мин. Нарачката е 10 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
S02
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
20g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10mm
Свеж

Избор на клиенти