.

.

New
13x18mm Природни Африкански Татнежот Тигар Око Овална Камен Лабава Монистра Мода Накит Полу-Скапоцени Природен Камен 15inch трговија на Големо

13x18mm Природни Африкански Татнежот Тигар Око Овална Камен Лабава Монистра Мода Накит Полу-Скапоцени Природен Камен 15inch трговија

DEN 240.00
DEN 470.40

Стока
Достапно.

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days.ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
fq4647
Објектот Тежина:
0.08
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
13x18mm
Свеж

Избор на клиенти