.

.

New
100 Мешана Боја Акрилик Flatback Фацетирани Плоштадот Кристал Камења 12X12mm Нема Дупка

100 Мешана Боја Акрилик Flatback Фацетирани Плоштадот Кристал Камења 12X12mm Нема Дупка

DEN 181.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.


100 Мешана Боја Акрилик Flatback Фацетирани Плоштадот Кристал Камења 12 X12mm Нема Дупка
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB94-10
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја Боја
Големина : прибл. 12mm X12mm, 4mm во дебелина
Материјал : Акрилик
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. бои се мешаат по случаен избор

Детали

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
-
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти