.

.

New
OMH трговија на големо g компјутери mm Ретро сребрен Накит додатоци Цинк легура Европски простор монистра за нараквица F19633

OMH трговија на големо g компјутери mm Ретро сребрен Накит додатоци Цинк легура Европски простор монистра за нараквица F19633

DEN 107.00
DEN 210.24

Стока
Достапно.


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.19 /многу US $ 5. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.5 мм
Боја :
розова,жолта
П uantity :
10pcs
Тежина :
10pcs=24g
OMH трговија на Големо :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.69 /многу US $ 5. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
САД $ 5.

Детали

Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
F19633
Објектот Дијаметар:
4.5mm
Објектот Тежина:
24g
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Свеж

Избор на клиенти