.

.

New
Трговија на големо 25x18MM Природен Камен Тигар Око cabochon за изработка на накит мода Прстен додатоци 12Pcs/многу Бесплатен превозот не дупка

Трговија на големо 25x18MM Природен Камен Тигар Око cabochon за изработка на накит мода Прстен додатоци 12Pcs/многу Бесплатен

DEN 518.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
50G/10PS
Материјал:
Камен
Бренд Име:
YWMZCN
Број На Модел На:
cab1012-2
Објектот Форма:
Овална Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
25X18MM
Надворешниот Дијаметар:
25MM*18MM
Материјал:
природен камен
Свеж

Избор на клиенти