.

.

New
Модата Убави 5x5mm Црна Турција камен Накит Лабава Мушка 15 трговија на Големо и на мало

Модата Убави 5x5mm Црна Турција камен Накит Лабава Мушка 15 трговија на Големо и на мало

DEN 255.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
Транзит време е за 15-30days. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
15Inch
Објектот Дијаметар:
5x5mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
0.1
Број На Модел На:
SZ0447
Свеж

Избор на клиенти