.

.

New
висок квалитет на Убава Мода 6mm Фацетирани Сина калцедон Накит Лабава Монистра 15 трговија на Големо и на мало

висок квалитет на Убава Мода 6mm Фацетирани Сина калцедон Накит Лабава Монистра 15 трговија на Големо и на мало

DEN 255.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Опис на производот

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
SZ0440
Материјал:
Камен
Бренд Име:
WUBIANLU
Објектот Тежина:
0.1
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Надворешниот Дијаметар:
15 Inch
Објектот Дијаметар:
6mm
Свеж

Избор на клиенти