.

.

New
BFQ Нови Исламската Накит Убава Боја Муслимански Дизајн Tasbih Молитва Монистра 33PCS IA-MR031

BFQ Нови Исламската Накит Убава Боја Муслимански Дизајн Tasbih Молитва Монистра 33PCS IA-MR031

DEN 371.00
DEN 494.88

Стока
Достапно.

Ви благодариме. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број.
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Ви благодариме.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме. Ви благодариме!
.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
IA-MR031
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ESB
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Бар
Предмет Тип:
муслимански молитва монистра
монистра, големина:
10*16MM
Пол:
Унисекс
Продажба:
фабрика директни
Is_customized:
Yes
Дизајн:
33 tesbih
Свеж

Избор на клиенти