.

.

New
100Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 7x7x5.5mm Круг Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија на Големо TS1393

100Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 7x7x5.5mm Круг Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија

DEN 161.00
DEN 224.16

Стока
Достапно.


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 100pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Тркалезна
Големина : 7x7x5.5mm
Дупка Големина : 2 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Детали

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
TS1393
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти