.

.

New
(50PCs/многу) 3*5mm круша cabochon опал камен синтетички опал круша форма четири боја за да изберете op06/op38/op52/op19

(50PCs/многу) 3*5mm круша cabochon опал камен синтетички опал круша форма четири боја за да изберете op06/op38/op52/op19

DEN 1388.16

Стока
Достапно.


Информации За Производот
Боја шема
Опал Нова Форма На Табелата
Ddelivery
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Прилагодено дизајн Је. Ние може да се направи и прилагодени дизајнирани производи според цртежот или примероци на двете скапоцен камен и накит ќе снабдување. 2) да Добијат понуда, ве Молиме испратете повеќе детали, како што се материјали, форма, боја, големина, апликација, квантитетот, квалитетот, и специјалните барања итн. Тоа може да ви помогне да понуди точната цена. 3) минималната цел количество(MOQ) MOQ е нормално 50cs за секоја големина и боја. Тоа зависи кога во акции или сопствени направени. Поголема количина, подобра цена. 4) Примерок Мала количина на примероци во парк се слободни и вие само треба да се плати за товарни такса. 5) начин на Исплата, Western Union, Money Gram, Paypal, Али-зачувам, T/T е во РЕД. 6) Сигурност Гарантира Сите скапоцен камен сте го добиле се доведе слободни, Кадмиум слободни и Phthalates содржина не е откриен од 0.1%. Тест извештај е предвидено кога се бара. 7) По продажба на Услуги на следење На број ќе бидат испратени преку e-mail по испраќаат. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и накратко да се опише штети со слики.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Круша Форма
Број На Модел На:
op06
Објектот Тежина:
0.02
Бренд Име:
juanquanjl
клучен збор:
круша cabochon pendant
Големина:
3*5mm
Стил:
Моден
Тип:
Тренди
Материјал:
синтетички Опал
Одговара:
прстен или други опал накит
Дебелина:
1.6 mm
pendant форма:
круша cabochon форма
боја:
оган светло сина op06
MOQ:
50pcs
Свеж

Избор на клиенти