.

.

New
200Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 7x7x4.5mm Цвеќиња Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија на Големо TS1562

200Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 7x7x4.5mm Цвеќиња Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија на

DEN 170.00
DEN 236.64

Стока
Достапно.


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 200pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Цвеќиња
Големина : 7x7x4.5mm
Дупка Големина : 2 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Детали

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TS1562
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Цвет
Свеж

Избор на клиенти