.

.

New
30Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 16.5x16.5x3.5mm Рамен Круг Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан TS2286

30Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 16.5x16.5x3.5mm Рамен Круг Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан

DEN 180.00
DEN 249.12

Стока
Достапно.


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 30pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Рамни Круг
Големина : 16.5x16.5x3.5mm
Дупка со Големина : 1 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Детали

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
TS2286
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти