.

.

New
Природни индискиот камен rondelle оникс carnelian agat 10мм 12mm 14mm монета форма мода жените накит одлуки лабава монистра 15 инчен B344

Природни индискиот камен rondelle оникс carnelian agat 10мм 12mm 14mm монета форма мода жените накит одлуки лабава монистра 15

DEN 181.00
DEN 241.44

Стока
Достапно.

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Индискиот ахат 10мм 12mm 14mm круг торта форма мода diy Ѓердан/Нараквица монистра 15" B344
.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.

Детали

Објектот Дијаметар:
10mm, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Тежина:
about 50g
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
B344
Објектот Форма:
монета
Материјал:
Ахат
Објектот Дијаметар:
10mm 12mm 14mm
Свеж

Избор на клиенти