.

.

New
Лубеницата faux турмалин multicolor камен 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm круг кристал diy накит лабава монистра 15inch B491

Лубеницата faux турмалин multicolor камен 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm круг кристал diy накит лабава монистра 15inch B491

DEN 216.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ви благодарам многу !
Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Предизвика продавница на некои од производите е под $8 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Моден watermalon Турмалин 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm круг diy накит лабава Монистра 15" B491
УСД $ 21.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.

Детали

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 14mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
about 15-60g
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
B491
Објектот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm
Големина:
4mm 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm
Свеж

Избор на клиенти