.

.

New
15mm Тапан Гроздобер Ткаеше Тибетската Сребро Spacer Конектор Шарм Монистра 3 Дупка Тибет Гуру(Шупливи) 50Pcs/Пакет

15mm Тапан Гроздобер Ткаеше Тибетската Сребро Spacer Конектор Шарм Монистра 3 Дупка Тибет Гуру(Шупливи) 50Pcs/Пакет

DEN 1327.00
DEN 1525.44

Стока
Достапно.

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу 15mm Тапан Гроздобер Ткаеше Тибетската Сребро Spacer Конектор Шарм Монистра 3 Дупка Тибет Гуру(Шупливи) 50 Pcs/Пакет Облик : Тапан Големина : 15mm Продажба Quantit y : 50 Pcs/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Материјал : Тибетската Сребрена Боја : Сребро Состојба : Нови HIPPING ***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент
.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Објектот Тежина:
5g
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
3 Дупка Тибет Гуру
Метали Тип:
сребро позлатен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
тибетската сребро.
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти