.

.

New
6mm 8мм Стаклени монистра Круг Едноставно Сино Зелена за изработка на накит

6mm 8мм Стаклени монистра Круг Едноставно Сино Зелена за изработка на накит

DEN 90.00
DEN 109.92

Стока
Достапно.


Опис :
1.На монистра, големина е околу 6mm,8mm ,дупка големина околу 1.2 mm
2.Цената е за 1 string
6mm 1string за 130pcs
8мм 1string за 100 Pieces

Детали

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm
Бренд Име:
Akusesari
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
JC0569
Објектот Тежина:
0.1
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8mm
Свеж

Избор на клиенти