.

.

New
6mm половина drilled бел круг вештачки имитација мајка на перл шел бисер монистра за обетки studs DIY материјали 3021049

6mm половина drilled бел круг вештачки имитација мајка на перл шел бисер монистра за обетки studs DIY материјали 3021049

DEN 283.68

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат .
Ако не сте задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт.Единственото нешто што треба да направите е да поставите сите ваши нарачки во истиот ден, така што можеме да брод на нив во ист ден премногу!
6mm половина drilled бел круг вештачки имитација мајка на перл шел бисер монистра за обетки studs DIY материјали 3021049
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
Микс објект,Мин.цел износ на 20 за микс на било кој објект,за цел не е доволно 20 ве молиме да плаќаат екстра 4 за превозот од следниве линкови :
Купи повеќе во една превозот за да добиете повеќе стоки и побрза испорака!
Размислете за да купите повеќе во една превозот за да добиете повеќе,спаси повеќе и да се добие побрз испорака на услуги!Ние ќе caculate од сите ваши единствена цел износ ставени во ист ден и автоматски ќе ви понуди поврзани со промоција политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бисер Квалитет:
ААА
Материјал:
бисер
Објектот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
3021049
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти