.

.

New
925 Sterling Silver Инспирација Spacer Шарм Монистра ги Собере Оригиналните WOST Хривнија Pendant Автентични Накит за Подарок ZBBS066

925 Sterling Silver Инспирација Spacer Шарм Монистра ги Собере Оригиналните WOST Хривнија Pendant Автентични Накит за Подарок

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Име : Сребро Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !! Опис : се Направени од фунта сребро и украсен со блескави pavé-постави јасни кубни циркони, ова шарм spacer ќе дејствува како сјај топката на вашиот нараквица. Носат со појавување на ѕвони за двојна доза на гламур.
.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
-
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ZBBS066 123-6
Објектот Тежина:
-
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Име:
Инспирација Во Spacer
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Подарок за:
Мајка, Сопруга, Девојка, Ќерка, Си
Печат:
s925
Свеж

Избор на клиенти