.

.

New
52 парчиња/многу попуштат сина turquoisee мода diy монистра шарм накит наоди и додатоци големина 16mm

52 парчиња/многу попуштат сина turquoisee мода diy монистра шарм накит наоди и додатоци големина 16mm

DEN 671.52

Стока
Достапно.

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ви благодариме! : )
Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Ако сакате
добиете нашите најдобри трговија на големо цена,ве молиме да бидат слободни да контакт со (Trademanager) :
cn1000731661
Потоа ние ќе ви ја испратиме нашата pricelist со цел услови за вашиот преку е-маил.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.0393 инчен 1 инч=25.-015
Објектот Материјали
Скапоцен камен
Бои
Исто како фото
Објектот Околу Големина
Мушка големина : 16 mm дупка со големина од 1,5 mm
Објектот Форма
Исто како фото
Мерка Конверзија
1mm=0.
Објектот Количина
52 компјутери/многу
Точка Бр. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Ние професионални снабдувањето со сите видови на монистра и додатоци. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат меѓународните воздухопловната. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.12
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
socharming
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
16MM
Објектот Дијаметар:
16MM
Свеж

Избор на клиенти