.

.

New
Жолта и зелена природен камен обоена калцедон jades 8мм 10мм круг лабава монистра diy елегантен накит наоди 15inch B25

Жолта и зелена природен камен обоена калцедон jades 8мм 10мм круг лабава монистра diy елегантен накит наоди 15inch B25

DEN 192.00
DEN 273.60

Стока
Достапно.

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.

Детали

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
B29
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
about 20-50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
8mm 10mm
Материјал:
jade џаспер
Свеж

Избор на клиенти