.

.

New
Шарм темно зголеми природни carnelian оникс agat камен 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm фацетирани круг лабава монистра diy накит 15inch A15

Шарм темно зголеми природни carnelian оникс agat камен 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm фацетирани круг лабава монистра diy накит 15inch

DEN 201.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Предизвика продавница на некои од производите е под $5 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.5 инчи во мерењето. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.

Детали

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
A15
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
about 15-50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm 12mm
Материјал:
Ахат
Свеж

Избор на клиенти