.

.

New
2,4,6,8,10,12,14,16 mm Природни Круг Мазна Црна Agates Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

2,4,6,8,10,12,14,16 mm Природни Круг Мазна Црна Agates Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelat Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

DEN 101.00
DEN 156.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
zzy24
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
About
Големина на:
2mm 3мм 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm
боја:
Црна
Камен:
Ахат
облик:
Круг
Дупка:
1mm
Legth:
15
Метал:
Не метал
Материјал:
Скапоцен камен
Стил:
Spacer
Надворешниот Дијаметар:
2mm 3mm 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm 14mm 16mm
Свеж

Избор на клиенти