.

.

New
Трговија на големо 20pcs Метал Монистра 10мм Кристал Кристал Монистра Сребро Позлатен Spacer Шарм Монистра За Накит Одлуки Хривнија DIY Монистра

Трговија на големо 20pcs Метал Монистра 10мм Кристал Кристал Монистра Сребро Позлатен Spacer Шарм Монистра За Накит Одлуки Хривнија

DEN 140.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.

4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Европската Обетки Ѓердан Хривнија DIY Одлуки
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на разликата на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
Топло Препорачувам
За Кориснички
1.30 /многу
парчиња / многу
Нова 9*14mm Бела Мачка Очи Голема Дупка Стакло Изолација Монистра Одговара Шарм Европската Хривнија Ѓердан Одлуки,Бесплатен Превозот САД$ 18. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.30 /многу
парчиња / многу
Длабоко Виолетова Боја Опал Камен Мушка трговија на Големо 100 Pcs/Многу Голема Дупка Круг Мачка Очи Зрнца се Вклопи во Европската Привлечност Хривнија US$ 18.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.60 /многу
парчиња / многу
Нова 9*14mm Жолта Мачка Очи Голема Дупка Стакло Изолација Монистра Одговара Шарм Европската Хривнија Ѓердан Одлуки,Бесплатен Превозот САД$ 18.30 /многу
парчиња / многу
50pcs Убава Случаен Мешана Боја Мачка Очи Европската Голема Дупка Монистра се Вклопи во Европската Шарм Бразлетна и Ѓердан US$ 10.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
Кристал Кристал Монистра 006
Објектот Материјали
Метал+Кристално
Главната Боја
Бела,Црна,Бела AB,Црвена,Светло Сина,Розова,Виолетова Со Позлатен Сребрен
Објектот Околу Големина
10мм
Објектот Форма
Топката Форма
Мерка Конверзија
1mm=0.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1g/pcs
Број На Модел На:
Кристал Кристал Монистра 006
Големина:
10mm
боја:
Бела,Црна,Бела AB,Црвена,Светло Сина,Розова,Виолетова Со Позлатен Сребрен
Материјал:
Метал+Кристално Стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Одлуки Занает Обетки Ѓердан Хривнија DIY
Обичај Цел:
прифатете
Монистра стил:
Накит Одлуки Монистра Метал Монистра Круг Spacer Монистра Занает DIY Монистра
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти