.

.

New
BFQ Мода Убава Црвена Боја Муслимански Tasbih Молитва Монистра Димензии 10*16MM Исламот Накит IA-MR032

BFQ Мода Убава Црвена Боја Муслимански Tasbih Молитва Монистра Димензии 10*16MM Исламот Накит IA-MR032

DEN 370.00
DEN 493.44

Стока
Достапно.

На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт. Ви благодариме.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Ви благодариме. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. НАШИТЕ ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1. Ви благодариме. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање. Ви благодариме!
. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
IA-MR032
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ESB
Објектот Тежина:
48g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Бар
Предмет Тип:
Муслимански Tasbih Монистра
монистра, големина:
10*16MM
Пол:
Продажба:
фабрика директни
Is_customized:
Yes
Дизајн:
33 tesbih
Свеж

Избор на клиенти