.

.

New
100pcs 10мм Бела DIY Акрилик Азбука Коцка Писмо Мушка пластични писмо монистра

100pcs 10мм Бела DIY Акрилик Азбука Коцка Писмо Мушка пластични писмо монистра

DEN 501.00
DEN 527.04

Стока
Достапно.


Големина : 10мм
Боја : бела монистра со црно писмо
Пакување : 100pcs во кеса
Превозот : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигне, Кина Пост : 2-8 недели, за да пристигнат
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле.
Плаќање : со Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика на враќање : Ако постојат некои оштетување за време на испорака, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни информации Ценети : Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
chengkai
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
1.32g/pc
Број На Модел На:
HH-CL029
Свеж

Избор на клиенти